Porządek Mszy Świętych

Msze Święte w dni powszednie

poniedziałek, środa, czwartek przed I piątkiem miesiąca, piątek - godzina 17.00

wtorek, pozostałe czwartki, sobota - godzina 8.00

Nabożeństwa: majowe, czerwcowe, październikowe, Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale, I czwartki, piątki i soboty - godzinę przed Mszą Świętą.

Patron dnia

ul. 9 maja 1
31336 Szaróweczka

e-mail: kinoa@poczta.onet.pl

Numer konta:
59 1020 1127 0000 1102 0042 9282 proszę wpisywać: Andrzej Kinowski Warszawa. Pan Jezus niech hojnie wynagradza!

EWANGELIA I ROZWAŻANIE
modlitwawdrodze.pl

22 maja 2016

I Komunia Święta

Wiele zdjęć w galerii!

22 maja 2016, w Szaróweczce tradycyjnie w Niedzielę Trójcy Przenajświętszej, dwanaścioro dzieci  pierwszy raz uczestniczyło w pełni we Mszy Świętej:

Bondar Władysław

Gajdaszewska Olena

Gajur Maksim

Żugda Artiom

Zeleniuk Denis

Michalec Sofija

Nyżnik Diana

Olijnik Marija

Pajuk Diana

Semenczuk Bogdan

Tomusiak Władysław

Tomusiak Oleksandra

Dzieci systematycznie i chętnie uczestniczyły w katechezie z p. Ludą Krasij Zajcewą. Rodzice w tym czasie spotykali się z proboszczem. Trzeba podkreślić bardzo sympatyczne relacje na każdym szczeblu co z całą pewnością wpłynęło na przygotowanie i przeżycie pięknej liturgii. Dziękujemy p. Andrzejowi Skałce za pokierowanie asystą liturgiczną.

Darem Ołtarza dzieci i ich rodziców było ciało Chrystusa, które zawisło na krzyżu misyjnym. W homilii proboszcz przypomniał słowa Pana Jezusa: Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół. Patrząc na krzyż widzimy ogrom miłości Pana Jezusa do nas. Jaka będzie nasza odpowiedź? Ciekawe, że Jezus pozostał z nami na zawsze w znaku Chleba! Chleba się nie ogląda, nie podziwia, chleb się spożywa! W każdą niedzielę i święto będziemy z czystym sercem przyjmować ten Chleb Eucharystyczny, prawdziwe Ciało i Krew Pana naszego Jezusa Chrystusa.  Zawsze będziemy mieli czas dla naszego Przyjaciela.

Nowe galerie

31336 Szaróweczka ul. 9 maja 1